Jump to content
Maxigra (Viagra)

Masajka

Użytkownicy
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Masajka

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Masajka

  Coś dla męża, poradźcie :)

  Hej, witam po długiej przerwie. Chciałam powiedzieć, że mój mąż już dłuższy czas bierze Permen i już zauważyliśmy pierwsze pozytywne efekty. Erekcja lepsza, nie zdarzają się już takie sytuacje, że najpierw był fajny wzwód, a po chwili nagle opadł. teraz jak już stanie to do samego końca :) Polecam wszystkim Panom, którzy mają podobne kłopoty jak mój mąż. Ale przede wszystkim wzrosło samopoczucie mojego Męża, co też jest niezwykle ważne.
 2. Masajka

  Co was podnieca?

  Ja raczej jestem pewna, że taki sposób na wyrwanie laski jest chyba skazany na porażkę, ale kto nie próbuje..... ten nic nie dostaje.
 3. Masajka

  Coś dla męża, poradźcie :)

  No, no = mieliście rację Panowie. Kupiłam mężowi Permen (w prezencie - niby jako żart) i nie przyjął na szczęście tego źle. Po kilku dniach stosowania to raczej zauważalnych efektów jeszcze nie ma, ale gdy wprowadziłam w życie mój plan z mini pokazem erotycznym - to zdaje się, ze zadziałało. Nie wiem co bardziej, czy Permen, czy jego wyobraźnia - nie ważne, najistotniejsze, ze było cudownie. Mi już chyba nie chodzi nawet o ten seks, ale chyba bardziej o to, że podniosła się jego samoocena. że jeszcze może - i to całkiem nieźle.
 4. Masajka

  Co was podnieca?

  O Boże, chyba przestanę jeździć pociągami.... Medu, powiedz jakimi trasami jeździ Twój znajomy, bo nie chciałbym go spotkać w przedziale. Trochę to niekomfortowa sytuacja.
 5. Masajka

  Jak przekonać kobietę to oralu?

  A może Twoja żona ma jakiś uraz z przeszłości do seksu oralnego? Niekoniecznie z Tobą w roli głównej. Może warto porozmawiać i wyjaśnić problem. Myślę, że dowiesz się o co Jej chodzi.
 6. Masajka

  Jak przekonać kobietę to oralu?

  A może wystarczy dbać o higienę? ..................
 7. Masajka

  Seks bez zobowiązań

  A ciekawe jak byś się czuł, gdyby po powrocie ze szkolenia twoja żona była jakaś nieobecna myślami.... I podejrzewałbyś, że COŚ było.... Ot po prostu sytuacja wymknęła jej się spod kontroli? czy zdrada? Jak Twoja reakcja?
 8. Masajka

  Wytrysk na twarz

  Nie wiem, skąd te wasze wątpliwości i opinie, że kobietę trudno do tego namówić????? a ja lubię takie zakończenia... sama to proponuje. nie widzę w tym nic dziwnego, wiele kobiet to lubi, tylko się nie przyznają do tego!:) dla mnie to jest podniecające i tyle, pozdrawiam wszystkich
 9. Masajka

  Coś dla męża, poradźcie :)

  Dzięki za fajną radę. Obejrzałam filmy na polecanej stronce i szczerze mówiąc nabrałam trochę ochoty. Może się nawet zdecyduję.... kto wie.... Boję się tylko, że gdy po takim moim pokazie, mój partner będzie miał jakiś problem, np. mu nie stanie, albo za słabo - to pewnie się później załamie, bo będzie wiedział, że robię wszystko żeby się podniecił - a tu klapa.
 10. Masajka

  Jak urozmaicić seks?

  Możesz mieć rację z tą ewentualną zgodą żony na trójkąt. Aczkolwiek nie myślcie sobie panowie, że wasze partnerki nie oczekują jakiś zmian w dziedzinie seksu. Pewnie niejedna z nas oczekuje ognia w łóżku , ale czeka na waszą inwencję....
 11. Masajka

  Coś dla męża, poradźcie :)

  I tak bywa cowboyu. Zgodne i zgrane małżeństwa należą raczej do ginącego gatunku. Chyba to z powodu szybkiego tempu zycia i braku czasu dla siebie. Tak się dzieje do czasu, aż los człowieka doświadczy tak boleśnie, że zaczyna doceniać tego drugiego człowieka, który jest przy nim każdego dnia. Czasami taki kubeł zimnej wodyu pomaga się otrząsnąć i stwierdzić, że problemy męża są problemami żony i odwrotnie. Te dotyczące spraw łóżkowych również - a może nawet przede wszytskim.
 12. Masajka

  Leczyć, czy milczeć?

  W sumie to szkoda, że temat impotencji jest tematem tabu. Faceci mają z tym tyle problemu, żeby się wreszczie otworzyć, ze czasami szansa na wyleczenie zaburzeń przechodzi im koło nosa. Mój mąż niestety również zalicza się do tej kategorii facetów, którzy czekają na cud... Sama wzięłam sprawy w swoje ręce i próbuję mu jakoć pomóc (no... sobie przy okazji też). Trochę poczytałam, popytałam i coś już wiem w tym temacie. Jedno jest pewne: na cud w tej kwetii raczej liczyc nie można. Czym prędzej więc do lekarza, apteki....
 13. Masajka

  Potencja - jakie leki polecacie

  Romanno, jeśli będziesz już mógł coś powiedzieć na temat Liderina, to prosze podziel się doświadczeniami. Ja cały czas szukam jakiegoś łatwiego sposobu na wspomożenie funckji seksualnych mojego męża. Nie zapomnij o mnie :)
 14. Masajka

  Coś dla męża, poradźcie :)

  Szkoda że mnie tak źle oceniasz Ryśku. Zrobiłabym wszystko, żeby mój mąż odzyskal swoje dawne możliwości a jednocześnie radość życia i chęć do seksu. Dobrze go znam i wiem, że chęci nie minęły a tylko techniczne możliwośći uprawiania seksu się zmieniły. Prawdopodobnie unika kontaktów ze mną, bo się boi porażki. Kocham go i chcę dobrze. Mam nadzieję że będzie jeszcze dobrze :)
 15. Masajka

  Potencja a alkohol

  Witaj w Klubie Anka. Mój ma to samo: poziom alkoholu w organiźmie jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu libido. Co z tego, że po wódce ma większą wyobraźnię, skoro i tak nie wiele mu wyjdzie.... szkoda.
×