Skocz do zawartości

Zdjęcie

Permen czy Permen king ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr1111

Piotr1111

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2013 - 02:50

Chciałem się zapytać bo wyszedł nowy Permen king czy jest lepszy od zwyklego permenu czy lepszy bedzie Permen zwykly, warto odnotować ze king ma mniej Tribulus terrestr bo tylko 100 mg zwykly 500mg ale weicej l arganiny bo ma 600 a zwykly 300 .ktory waszym zdaniem bedzie lepszy ? mam lekkie problemy ze wzwodem, czasem po prostu nei mogę , uzywam maxigry i jest ok ale wolalbym cos nie jednorazowego jakis moze wlasnei suplement.

#2 Piotr1111

Piotr1111

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 01:23

Widzę że nikt nie odp, a wiec biore juz permen king 2 tyg i musze stwierdzić ze efekt niesamowity stoi jak skała, a co to bedize jak skoncze kuracje po 8 tyg...... :)

#3 martinez46

martinez46

Newbie

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2013 - 06:58

Piotr1111 wszystko zależy czym spowodowany jest problem, czy np. jest to przemęczenie, czy może już jakiś problem poważniejszy, czynników może być wiele. Faktycznie KING ma mniej buzdyganka, pełny skład m.in. tu http://www.i-apteka....0-tabletek.html a Permen zwykly ma go więcej ...ale arginina zaś podnosi zawartość tlenku azotu we krwi który pobudza ...

#4 Miłosz007

Miłosz007

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 08:34

Jeśli chcesz liczyć na szybsze efekty to własnie Permen King - tak jak wspomniał martinez46 ma podwójną dawkę largininy - a co za tym idzie działa szybciej. W obu przypadkach są to naturalne suplementy więc możesz spróbować najpierw przez kilka tygodni Permen, a potem Kinga i sam ocenisz jak działa na Ciebie. 

#5 kolargol

kolargol

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • LocationŁódź

Napisano 09 listopad 2014 - 12:51

ja wyszedłem z założenia że jak jest czegoś więcej to jest lepsze :P dlatego wybrałem wersję king. Dodatkowo jest wzbogacona o żurawinę a cena jest prawie taka sama.

#6 Miłosz007

Miłosz007

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 02:52

No całkiem niezłe założenie :) W sumie trafne - king powinien być przede wszystkim szybszy :)

#7 kolargol

kolargol

Member

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • LocationŁódź

Napisano 25 listopad 2014 - 06:58

ja niedlugo kończe brać opakowanie permen kinga i jestem coraz bardziej zadowolony. A niech mi ktos powie czy to się bierze cały czas czy jakieś przerwy między opakowaniami trzeba robić?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Pamiętaj, aby przed zażyciem leku przeczytać ulotkę lub skontaktować się z lekarzem, lub farmaceutą. Forum nie odpowiada za wypowiedzi użytkowników a informacje w nim zawarte nie mogą stanowić podstawy do samodzielnego leczenia.