Jump to content
Maxigra (Viagra)

justikXF9t

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About justikXF9t

 • Rank
  Newbie
 1. justikXF9t

  Czy można żyć bez seksu?

  spokojnie idzie się przyzwyczaić do braku seksu - najpierw Ci nie wychodzi, później zaczynasz unikać bo boisz się że znowu nie wyjdzie, a później przywyczajasz się do brakutej formy aktywności, ale ... wtedy trzeba się przebudzić i wziąć do roboty;)
 2. justikXF9t

  Leczyć, czy milczeć?

  musze przyznać rację - dla mnie nie było problemem przyznać się do impotencji - przecież lepiej jeśli żona wie gdzie leży przyczyna chłodu w sypialni. inaczej pomyśli, że jest niekochana i tak czy inaczej i tak znajdzie nam zastępcę do wypełniania (poza)małzeńskich obowiązków. Ze wsparciem leczenie może być naweet miłe;) są przecież różne formy;)
 3. justikXF9t

  Czy spadek libido to impotencja?

  spadek libido to brak ochoty, impotencja to brak możliwości mimo ochoty;)
 4. justikXF9t

  stres

  hahaha, muszę przyznać, że to działa;) ale nie można przesadzić z "lekarstwem";) bo skutek może być odwrotny:P
 5. justikXF9t

  Jak długo trwa kuracja Permenem?

  brałem to cudo 2 miesiące - nie wiem czy to jego efekt czy efekt placebo;) ale coś drgnęło, później padło na pamięć i zapominałem brać brałem jak mi się przypomniało ale problem jakby zniknął:) mam jednak wrażenie że to nie efekt tabletek a głowy - przestałem mysleć tylko o problemie, stałem się troche mniej zestresowany dzięki temu że trochę odzyskalem werwę;) Tak więc - można stosowac suplementy, ale grunt to nastawienie a przede wszystkim wyluzowanie:)
×